Teknik Ekipman Hizmeti

Teknik Ekipman Hizmeti

 

Bildiğiniz gibi konferanslarda çevirmenlerimiz simultane çeviri hizmeti sağlarken belirli teknik ekipmanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu ekipmanların kalitesi ses kalitesi ile doğrudan ilişkili olduğu için çeviri kalitesi için de son derece önemlidir. Kullanılan ekipmanlar uluslararası standartlarla uyumlu olmalıdır.

 

Şirketimiz sizlere toplantı sırasında ihtiyaç duyacağınız bütün çeviri ekipmanlarını ve deneyimli teknik personeli sağlamaktan memnuniyet duyar.

 

Toplantı için ihtiyaç duyduğunuz çeviri kabini, ses sistemi, mikrofon, kulaklık, röle ve diğer bütün teknik ekipmanlar toplantınızdan bir gün önce salona yerleştirilir. Bütün kontroller tamamlanır ve toplantı için hazır hale getirilir.

 

İhtiyaç duyacağınız sistemler konusunda bize her zaman danışabilirsiniz.

 

Konferans sistemi dışında sizlere aynı zamanda infoport sistemi de sunabiliriz.

Bu sistem fabrika ziyaretleri gibi sabit şekilde ilerlemeyen toplantılarda tercih edilebilir. Aynı zamanda, yurtdışında gerçekleşen farklı kurum ziyaretlerinde de inforport sistemini önerebiliyoruz.

 

Infoport sisteminin kesinlikle konferans sistemine eşdeğer olmadığını hatırlatmak isteriz. Infoport sistemleri konferans sistemlerinin kurulması mümkün olmayan ve gün içerisinde hareketlilik gerektiren toplantılar için tercih edilmelidir.

 

Ekipman seçimi konusunda da size destek olmaktan memnuniyet duyarız.