Hakkımızda

Anka Konferans Çevirmenleri

1
5

Biz Kimiz?

2013 yılında kurulmuş olan ANKA Konferans Çevirmenleri, tamamı Avrupa Komisyonu ve Avrupa Parlamentosu destekli Konferans Çevirmenliği yüksek lisans programından mezun ve TKTD (Türkiye Konferans Tercümanları Derneği) üyesi 7 çevirmenden oluşan tecrübeli ve dinamik kadrosuyla, yazılı, sözlü ve her türlü tercüme ihtiyacınızda yüksek kalitesiyle yanınızda.

 

Çevirmenlerimizin ön plana çıkan özellikleri arasında çeviri alanında uluslararası standartlarda eğitim almış olmaları, Türkiye Konferans Tercümanları Derneğine ve Uluslararası Konferans Tercümanları Derneğine (AIIC) üye olmaları ve mesleği mümkün olan en iyi düzeyde icra etmeleri yer almaktadır. Çevirmenlerimiz sözlü çeviri (simultane, ardıl, eşlik, fısıltı vs.) alanında kapsamlı şekilde eğitim almış olup bu alanda uzmanlaşmışlardır. Yazılı çeviri hizmetlerimizi ise ayrıca yazılı çeviri alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız yürütmektedir.


Neden Biz?

Bu kapsamda kamu ve özel sektör tarafından düzenlenen her düzeydeki toplantıda tercüme hizmeti sunmuş ve sunmakta olan ANKA Konferans Çevirmenlerinin en üst düzey protokol katılımıyla düzenlenen toplantılarda tercüme yaptığını ve bu alanda tecrübe sahibi olduğunu vurgulamak isteriz. Ayrıca, kadromuz hukuk, tıp, ekonomi, mühendislik, enerji, çevre ve sosyal politikalar gibi kendine özgü alan ve sektörlerde de önemli bilgi ve deneyim birikimine sahiptir. 

Bu vesileyle, yazılı, sözlü ve her türlü tercüme ihtiyacınızla ilgili olarak her an yardıma hazır olduğumuzu ve her türlü çeviri hizmeti için iş birliği yapmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

10
3

Hemen Teklif Alın